Program współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji

Caritas Polska

Zespół Masovian Inter Dance Folk

Caritas Polska stwarza możliwość zapisu dziecka na zajęcia taneczne w ramach wielokulturowego zespołu Masovian Inter Dance Folk; 

 

masovian-intern-dance-folk_01
masovian-intern-dance-folk_01
masovian-intern-dance-folk_02

Na zajęcia taneczne są zapraszane dzieci od 7 lat. Prowadzi je profesjonalny choreograf, mający doświadczenia zarówno w obszarze tanecznym, jak i pracy z dziećmi cudzoziemskimi. W ramach kursu dzieci poznają rodzaje tańców międzykulturowych, próbują swoich możliwości tanecznych i mają szansę przeżyć pełną satysfakcji przygodę! W ramach zajęć powołany został Zespół Masovian Inter Dance Folk. Zajęcia odbywają się od czerwca 2018 r. i będą trwały przez cały okres realizacji projektu. Sala taneczna znajduje się w budynku Millenium przy al. Jerozolimskich 123 a. Zapraszamy w każdą sobotę od godziny 11.00 na 2-godzinne zajęcia.

Zadaj pytanie przez formularz kontaktowy

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności