Program współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opłaty za udział w przedsięwzięciach (kursach języka polskiego, konsultacjach, szkoleniach itp.), organizowanych w ramach projektu?

Kursy językowe, szkolenia, konsultacje prawne i zawodowe, organizowane w ramach projektu "Wsparcie integracji cudzoziemców na Mazowszu" są bezpłatne.

Jestem zainteresowany wzięciem udziału w kursie lub szkoleniu prowadzonym w ramach projektu, z kim powinienem się kontaktować?

Odnośnie zapisów na poszczególne przedsięwzięcia należy kontaktować się z ta fundacją, która jest odpowiedzialna za jego organizacją, zgodnie z informacjami podanymi na stronie.

Kto może brać udział w działaniach podejmowanych w ramach projektu?

Większość działań prowadzonych w ramach projektu "Wsparcie integracji cudzoziemców na Mazowszu" adresowanych jest bezpośrednio dla przebywających w Polsce cudzoziemców. Niektóre działania, jak np. Warsztaty międzykulturowe dla szkół ; "Spotkanie z Innym. Co to jest migracja?" kierowane są dla osób, instytucji, szkół i innych podmiotów, mających kontakt z cudzoziemcami, prowadzących działania na rzecz ich integracji.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych działań znajdują się w zakładce "Działania na rzecz cudzoziemców"

Na jakich zasadach, kiedy i kto może się zapisywać na działania, kursy i szkolenia?

Szczegółowe informacje na temat zasad zapisów znajdują się w zakładce ,"Działania na rzecz cudzoziemców" oraz na stronach prowadzących je partnerów.

Czy są jeszcze wolne miejsca na kursy i szkolenia? Kiedy będą najbliższe zapisy?

Informacje o otwarciu zapisów podawane są w zakładce "Aktualności". Szczegółowe informacje na temat zasad zapisów znajdują się w zakładce "Działania na rzecz cudzoziemców" oraz na stronach prowadzących je partnerów.

Ile trwają kursy i szkolenia?

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych działań znajdują się w zakładce "Działania na rzecz cudzoziemców" oraz na stronach partnerów.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności